עגילים הם אחד מסוגי התכשיטים האהובים ביותר על נשים – ובמקרים רבים גם על גברים. העגילים מוסיפות המון למראה הפנים, והן מתאימות לכל הזדמנות – החל מתכשיט יומיומי ועד לאירועים מיוחדים ויוקרתיים. כל אישה יכולה ליהנות מעגילים מעוצבים, שמתאימים לאישיות שלה, לאופי שלה וכמובן לאירוע שאליו היא הולכת.

איך מעצבים עגילים?

עגילים יכולים להיות עשויים כמעט מכל חומר שהוא. עגילים יוקרתיים עשויים בדרך כלל מזהב, לעיתים בשילוב של יהלומים או אבני חן אחרות. ניתן למצוא עגילים בסגנון יוקרתי ואלגנטי שעשויים גם מכסף, מגולדפילד וכדומה, עם שילובים של אבנים מסוגים שונים, כמו אבני סברובסקי וכן הלאה. עם זאת, ישנם גם עגילים שעשויים ממגוון רחב של חומרים – אבן, זכוכית, פלסטיק ועוד, כיד הדמיון הטובה עליכם. המגוון הגדול הזה מאפשר יצירה של עשרות עיצובים יפהפיים של עגילים, בהתאמה לסגנונות שונים, לדרגות אלגנטיות שונות ולהזדמנויות שונות.

עיצוב עגילים מזהב

עגילי זהב יוקרתיים מיוצרים על ידי צורפים מקצועיים. לעיתים קרובות ניתן למצוא עגילים מעוצבים בעיצוב אישי, אשר מיוצרים בעבודת יד מיוחדת, תוך יצירה של עיצוב ייחודי לכל זוג עגילים, במטרה לעצב עבור הלקוחה בדיוק את התכשיט שהיא אוהבת. מעצבי תכשיטים רבים מייצרים עגילים בעיצוב אישי, ומעניקים ללקוחות את ההנאה המיוחדת של רכישת תכשיט מעוצב אישי, ייחודי ויפהפה. כאשר רוצים לרכוש עגילי זהב מעוצבים, כדאי לפנות לצורף מומחה, אשר מתמחה בעיצוב תכשיטי זהב בכלל, ובעגילים בפרט. ישנם עגילים מעוצבים יפהפיים במגוון סגנונות – עגילים צמודים לאוזן, עגילי חישוק, עגילים תלויים ארוכים, וכן הלאה. כל מה שצריך הוא לבחור את הסגנון האהוב עליכם, ולעצב את העגיל בצורה שמתאימה בדיוק לכם.

עגילים לילדות

לא רק נשים עונדות עגילים, אלא גם ילדות ונערות. ישנן חנויות רבות אשר מציעות עגילים יפהפיים ומעוצבים עבור ילדות בכל הגילאים, וכמובן עבור בנות הנעורים, אשר רוצות להיראות אופנתיות ועדכניות, ומחפשות את האופנה הזו בכל פריט שהן לובשות או עונדות – והעגילים, כמובן, בכלל זה. עיצוב עגילים לבנות הנעורים הוא תחום מרתק, משום שיש לדעת לקלוע לטעם של בנות הדור הצעיר, להתחבר עם אופנות לבוש מקובלות, וליצור פריטים מיוחדים ויפים, שמשלימים את המראה של הבגדים האופנתיים. כאשר מדובר בילדות קטנות, לרוב מעצבים את העגילים מחומרים פשוטים יותר, ובצורות ילדותיות מתוקות, שאהובות על כל הילדות. לעיתים אפשר למצוא עגילים עם דוגמאות של מותגים ידועים, להנאתן המלאה של הילדות.

איך בוחרים עגילים?

כאשר רוצים לבחור עגילים בעיצוב מיוחד, כדאי להכיר את סגנונות העיצוב המקובלים בחנויות השונות, ולפנות לחנות שמציעה עגילים בסגנון האהוב עליך. לאחר מכן כדאי למדוד את העגילים בפועל על האוזן, מכיוון שלא כל עגיל שנראה יפה על המתקן, אכן מתאים לפנים. מומלץ למדוד, כדי לבחור את העגילים היפים ביותר.